Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
 
w3c
Jata
ISO

Maklumat Direktori BKNP

Maklumat Direktori BKNP


Direktori Telefon
Nama Pegawai Jawatan E-mel Telefon
Fadhilah Aini Md Yusof Timb. Pengarah(S48) fadhilah@pnm.gov.my 03-2687 4330
Wan Hussin Wan Ismail Timb. Pengarah(S48 KUP) wanhussin@pnm.gov.my 03-2687 4331
Noraida Hj. Daud Pen. Pengarah I (S41) noraida@pnm.gov.my 03-2687 4333
Sahril Lariwoo Pen. Pengarah II (S41) sahril@pnm.gov.my 03-2687 4334
Norhasliza Hj Mohd Razali Pen. Pengarah III (S41) norhasliza@pnm.gov.my 03-2687 4332
Noor Aznah Zakaria Pen. Pustakawan(S38) nooraznah@pnm.gov.my 03-2687 4399
Nurhanan Muhammad Pen. Pustakawan(S27) nurhanan@pnm.gov.my 03-2687 4296
Ramaperbah a/p Chandran Pen. Pustakawan(S27) ramaperbah@pnm.gov.my 03-2687 4328

Kemaskini pada 2014-06-30 14:44:45 daripada Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page