Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange to thin layoutChange to default layoutChange to wide layoutChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
 
w3c
Jata
ISO

Majlis Bersama Jabatan Bagi Pihak Pekerja

BIL

KUMPULAN DIWAKILI

NAMA PEGAWAI

JAWATAN/ BAHAGIAN

1.

Pustakawan Gred S52/S48

Charles Brilee

(Naib Pengerusi MBJ)
Timbalan Pengarah
Unit Rujukan Luar Negara

2.

Pustakawan Gred S44

Yazid bin Ibrahim

Penolong Pengarah Kanan, Pusat Rujukan Malaysiana & Luar Negara

3.

Pustakawan Gred S44/S41

Ikhmil Firdausz bin Mohd Hanif

Penolong Pengarah, Bahagian Teknologi Maklumat

4.

Pustakawan Gred S41

Junaidah binti Rosliy

(Setiausaha Wakil Pekerja)
Penolong Pengarah, Pusat Rujukan Malaysiana & Luar Negara

5.

Pegawai Teknologi Maklumat/ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat/Juruteknik Komputer Gred F44/F41/F32/ F29/F22/F19

Kalaiselvi a/p Chirupalan

Pegawai Teknologi Maklumat, Bahagian Teknologi Maklumat

6.

Penolong Pustakawan Gred S38/S32

Kong Sing Hong

Penolong Pustakawan Kanan, Bahagian Pembangunan dan Perpustakaan Desa

7.

Penolong Pustakawan Gred S29

Wan Mohd Saiful bin Mohd Ghazali

Penolong Pustakawan, Bahagian Rangkaian Sistem Perpustakaan

8.

Penolong Pegawai Tadbir/ Pembantu Tadbir/ Pegawai Khidmat Pelanggan/Jurufoto/ Pereka Gred N36/N32/N29/ N22/N19/B22/B21/B19

Aizat bin Ismail

Penolong Pegawai Tadbir, Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

9.

Penolong Jurutera Gred JA36/JA29

Osmar Fariez bin Othman

Penolong Jurutera Kanan, Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

10.

Penolong Akauntan/ Pembantu Akauntan/ Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19/W22/W29/W32/ E32

Mohd Hafiz bin Zulkiffeli

Penolong Akauntan, Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

11.

Pembantu Pustakawan Gred S26/S22

Saiful Effendi bin Suamai

Pembantu Pustakawan, Pusat Penyerahan Terbitan Negara

12.

Pembantu Pustakawan Gred S19

Sharleena Apriliana Adris

Pembantu Pustakawan, Bahagian Penyelidikan

13.

Pembantu Pemuliharaan Gred S26/S19

Mohd Kamal bin Shaharuddin

Pembantu Pemuliharaan, Bahagian Pemuliharaan

14.

Setiausaha Pejabat/ Pembantu Setiausaha Pejabat Gred N36/N32/N29/N22/N19

Hazanita binti Muin

Setiausaha Pejabat Pengarah PERDANA

15.

Pembantu Operasi Gred N14/N11

David Govindasamy

Pembantu Operasi, Bahagian Pembangunan Modal Insan

16.

Pemandu Gred H14/H11

Sahril bin Sapie

Pemandu, Bahagian Khidmat Pengurusan dan Sumber Manusia

17.

Wakil Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perlis

Mohd Irwan bin Ismail

Pen.Peg. Tadbir PPANPs


Kemaskini pada 2018-02-19 15:51:58 daripada Vox Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page